Zde si můžete přečíst zhodnocení od Pavla Řádka (organizátora běhu v Bezděkově) - citujeme: rád bych poděkoval všem, kteří mi pomáhali při organizaci závodu i těm, kteří se přišli jen podívat. Zároveň jsem rád, že se někteří kousli a viděli jsme na startu nové tváře!!! Hlavního závodu se letos zúčastnilo 46 běžců, což je o 6 závodníků víc jak v loňském roce. Na konto Nadace Dobrý Anděl bude tedy odesláno 2.300,.- Kč. Naopak v dětských kategoriích bylo je 28 dětí oproti minulému roku, kde závodilo 56 dětí. Moje zkušenost ze stánkem na návsi je jednoznačně pozitivní. Dost to ulehčí přípravu i úklid po akci. Samozřejmě vždy se nechá něco vylepšit a každá dobře míněná rada je zárukou, že příští rok bude zase o fous lepší. Důležité je, aby se sešla parta lidí, která to chce společně zorganizovat. Aby vládla pohoda a ne stres. 

Mám pocit, že běžecký závod v tomto duchu proběhl a za to Vám všem patří  ještě jednou můj velký dík.

Pavel ŘádekBěh Chotěbořskem: 22.04.2018, Chotěboř: 40. ročník tradičního chotěbořského silničního běhu vyhrál Leoš Pelouch z SK Chotěboř. Na druhém místě doběhla jeho oddílová kolegyně Kamila Gregorová, která se tak stala nejrychlejší ženou.

Ředitel běhu: Jiří Novotný.

Rozhodčí v cíli a časomíra: Jiří Novotný, Dagmar Novotná st.

Startér: Dagmar Novotná ml.

PC: Magda Fialová a Lukáš Fiala.

Realizační tým: Lubor Musil.

Sponzoři běhu: CH-Mont s.r.o., Pivovar Chotěboř.

Závod se běžel za jasné oblohy a za teploty 25°C. Celkem startovalo 87 běžců (z toho 53 žactva, 1 dorostenec a 33 dospělých).

Děkujeme Městské policii Chotěboř za usměrňování silničního provozu a také FC Chotěboř za součinnost.

Novoroční běh: 18.01.2018, Chotěboř: Chotěbořský běžecký pohár roku 2018 odstartoval novoročním během v posunutém termínu. Nejrychlejším mužem se stal chotěbořský Leoš Pelouch a ženou pak jeho týmová kolegyně Markéta Gajdorusová.

Ředitel běhu: Jiří Novotný.

Rozhodčí v cíli a časomíra: Jiří Novotný, Markéta Firychová.

PC: Magda Fialová a Lukáš Fiala

Realizační tým: Dagmar Novotná, Jana Hejtmánková, Pavel Sokol a Lubor Musil.

Sponzoři běhu: CH-Mont s.r.o., Pivovar Chotěboř, Radek Fialka.

Závod se běžel za zatažené oblohy, mírného mrholení, středního větru a za teploty 5°C. Celkem startovalo 93 běžců (z toho 35 žactva, 4 dorostu a 54 dospělých).

Děkujeme Městské policii Chotěboř za usměrňování silničního provozu.